Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
6 Aspektów, które powinno się uwzględnić przy wyborze kancelarii prawnej

uadwokata

u Adwokata

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Interesuję się szczególnie prawem pracy

Opis bloga

U Adwokata - blog internetowy prawnika

mój avatar

archiwum

    2016
    Marzec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 48365 osób

6 Aspektów, które powinno się uwzględnić przy wyborze kancelarii prawnej

Znaczna część firm i osób prywatnych woli korzystać z usług dobrych kancelarii prawnych, która będzie radzić w różnych kwestiach i podejmie się wyzwań, gdy jedynie zajdzie taka potrzeba. Wybór kancelarii nie jest czymś, co robi się w pośpiechu. Zaufanie jest kluczowym czynnikiem, który decyduje o jakości relacji między klientem a adwokatem. W każdym razie jakość współpracy jest lepsza jeśli dokonamy słusznego wyboru. Oto sześć rzeczy, o których warto zdawać sobie sprawę przy wyborze kancelarii dla swojej firmy.

1. Wiedza, która jest potrzebna dla rozwikłania Twojej sprawy

Najlepiej jest wybrać firmę, która posiada wiedzę i doświadczenie w całego szeregu dziedzinach prawa, jak przykładowo prawo Wrocław. Pożądane rezultaty można pozyskać jedynie we kooperacji z wyspecjalizowanym jurystą.

2. Dobre wyniki finansowe

Zweryfikuj, iż firma ma dobre wyniki finansowe. Świadczyć to może o uzyskiwaniu zaplanowanych rezultatów dla własnych interesantów. W razie potrzeby można poprosić kancelarię o podanie liczby spraw, jakie zostały podjęte w określonym obszarze i liczebność przypadków, w których pozyskali oni możliwie najlepszy wynik dla swoich petentów.

3. Zweryfikuj, że ich styl pracy będzie dla Ciebie wygodny

Zapytaj o te rzeczy:

- czy pracownicy kancelarii wciąż aktualizują swoją wiedzę na temat prawa?

- czy korzystają z nowatorskich rozwiązań?

- czy dobrze tłumaczą swoją taktykę działania?

- czy masz wpływ na to jaką strategię obrała kancelaria?

4. Dostępność

Szybka pomoc prawna jest czymś, co może okazać się zbawienne w najbardziej zaskakujących chwilach. Powinieneś mieć możliwość dotrzeć do prawników w każdej chwili z dowolnego miejsca.

5. Szacunek w środowisku prawniczym

Dobra kancelaria będzie mogła pochwalić się uszanowaniem w środowisku prawniczym. Odnajduje to odbicie w uczestnictwie w stowarzyszeniach, zdobytych uprawnieniach i akredytacjach. Jest to dobry wskaźnik standardów pracy i profesjonalizmu firmy.

6. Wygoda współpracy

Najlepszymi ludźmi do współpracy są osoby zawodowe, prawdomówne, asertywne i przyjazne. O tych sprawach możesz się dowiedzieć od dotychczasowych interesantów.

Większość ludzi będzie miała dodatkowe wymagania. Te sześć podstawowych kryteriów przeanalizowanych powyżej pomogą Ci w podjęciu prawidłowej decyzji.


Głosuj (0)
00:38:29 26/03/2016 [Powrót] Komentuj